Yükleniyor..

X

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Alfam öğrenci yurtlarında erken kayıt dönemi başladı.

Kampanyadan yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Alfam Öğrenci Yurtları DAÜ Bahar Şenlikleri'nde...

Alfam Öğrenci Yurtları DAÜ Bahar Şenlikleri

Döveç Grup bünyesinde bulunan Döveç Construction ve Alfam Dormitories, DAÜ 22. Bahar şenlikleri kapsamındaki stantlarında Öğrenciler ve Aileler ile buluştu. Şık tasarımı ile dikkat çeken stantta Dövec Construction tarafından sürdürülen projelerin ve Alfam Vista Öğrenci Kompleksi’nin tanıtımı yapıldı.

Öğrenciler 3D Sanal Gerçeklik (VR) gözlükleriyle, bünyesinde Fitness Center, kafeterya, kırtarsiye, simit sarayı, süper market gibi birçok sosyal tesis bulunan Alfam Vista’da sanal tur ile gezinme fırsatı yakaladılar.

Örnek odası ziyarete açılan Alfam Vista oda özellikleriyle de öğrencilerin ilgisini çekiyor. Her odada balkon, aspiratör, ocak, mikrodalga fırın, 32″ Full HD Led TV gibi bir çok özelliğin yanında Alfam Vista öğrencilerine 2 MB Ücretsiz internet imkanı sağlıyor. Şık tasarımı, konumu oda özellikleri ve sosyal imkanları ile göz kamaştıran Alfam Vista Eylül Ayı’nda hizmete girecektir.

Paylaş:

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, ikili koltuk, orta sehpa, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

alfam logo

Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içinde, dersliklere en yakın konumda bulunan Alfam Öğrenci Yurtları öğrenci odaklı hizmet anlayışı ile, kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri ile korunmaktadır.

Alfam Dormitories © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Döveç Marketing Team