Yükleniyor..

X

Erken Kayıtlarımız Devam Ediyor

Erken Kayıtlarımız Devam Ediyor

Ikinci dönem kayıtları başladı ve sınırlı sayıda oda kaldı. Bugün yerini garanti altına al!

Döveç Group

Döveç Group of Companies

Döveç Construction,1989 yılında inşaat sektörüne ilk adımlarını attığı zaman, sadece bu sektörün öncüsü olmayıp, daha birçok alanda Kuzey Kıbrıs'a katacağı değerlerin de planlarını yapmaya başlamıştı.2016 yılına kadar 1200’ü aşkın aileyi ev sahibi yapan ve bu süre zarfında da birçok özel projeye imza atan şirketimiz aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde İnşaat Encümenliği Birinci Sınıf Yapı Lisansı’na sahiptir.İnşaat alanında yapmış olduğu birçok proje ile birlikte bünyesinde farklı çalışma alanlarını oluşturmak isteyen şirketimiz,1998 yılında 2500m2 kapalı alana sahip ve 50'ye yakın alanında uzman personeli barındıran Arredo Kitchen & Furniture şirketi bünyesine katmıştır.

Bulunduğu alanda öncü bir marka haline dönüşen Arredo Kitchen & Furniture firmasının ardından 'Grup Şirketler' oluşumunun bir diğer üyesi ALFAM YURTLARI projesi ile de 2012 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde hizmet vermeye başlamıştır. Son olarak 2015 yılında Döveç Group bünyesine kattığımız Park View Towers Projesi'nde bulunan DÖVEÇ FITNESS ile birlikte farklı alanlarda da profesyonel düşünce yapısı ile hareket ederek müşterilerin isteklerini karşıladığı deneyimli bir proje ekibi oluşturup, adamızda değer yaratan bir firma olmanın yanı sıra,bu başarıların sürekliliğini getirerek daha birçok farklı projelere imza atarak Kuzey Kıbrıs'ın gelişiminde önemli bir rolü olacaktır.

Alfam Dormitories

Alfam Öğrenci Kompleksi beş ayrı binada yaşam alanları sunmaktadır.1995 yılında faaliyete geçen Alfam 27 dönümlük alana yayılmış, 529 öğrenci kapasitesine sahip Doğu Akdeniz Üniversitesi’ndeki ilk özel yurttur. Alfam Öğrenci Kompleksi bünyesinde A-B-C olmak üzere 3 blok, tek katlı stüdyo daireler ve yönetim binasında toplam 323 oda bulunmaktadır. İnşa edilmekte olan yeni projemiz ALfam Vista ile birlikte Öğrenci kapasitemiz 913 Öğrenciye yükselecektir.

Alfam Öğrenci Yurtları

Arredo Furniture

1998 yılından bu yana, hızla gelişen dünyada, artan müşteri beklentilerine uygun tasarım ve kaliteli üretim için tüm makine ve ekipman parkurunu yenileyerek, 2500m² kapalı alanda, uzman personeli ve son sistem makineleri ile Arredo Kitchen & Furniture olarak hizmet vermeye başlamıştır. Arredo Kitchen & Furniture bilgi, teknoloji ve anlayış birikimini yansıtarak, kalitenin hiç bir zaman tesadüf olmadığı ve kaliteye ancak bilinçli çabalar sonucunda ulaşılabileceği inancı ile misyonunu sürdürmektedir.

Alfam Mobilya

Döveç Fitness Center

Yeniboğaziçi bölgesinde bulunan Park View Towers projemiz ile birlikte 2015 yılında hizmet vermeye başlayan Döveç Fitness Center, güne sağlıklı başlamak isteyenler için kaçınılmaz bir fırsat olmaya devam ediyor. Site içerisinde yaşayan ev sahipleri için sadece bir kapı uzaklığında olan Fitness Center, stresten uzaklaşmak isteyen ve günün yorgunluğunu atmak için tüm alternatifleri sizlere sunuyor.

Döveç Fitness Center

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

Alfam Dormitories © 2024 Tüm Hakları Saklıdır. Alfam bir Döveç Group Kuruluşudur.