Yükleniyor..

X

Erken Kayıt Dönemi Başlıyor !

Erken Kayıt Dönemi Başlıyor !

Alfam öğrenci yurtlarında erken kayıt dönemi başlıyor.

Kampanyadan yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Yurt Ücretleri

14 Aralık 2016 - 10:18
Doğu Akdeniz Üniversitesi Yurt Ücretleri

Kuzey Kıbrıs Gazimağusa'da bulunan Doğu Akdeniz Üniversitesi bir çok öğrenci yurdunu bünyesinde barındırmaktadır. DAU kampüsü içinde üniversite yurtları, kyk yurdu ve özel yurtlar bulunmaktadır. Kampüs içinde bir yurtta kalmanın bir çok avantajı vardır. Dersliklere yakın olması, güvenli olması, elektrik, su, internet vb. ekstra giderlerin olmaması başlıca avantajlardır. Yurt ücretleri yurdun özelliklerine ve konumuna göre değişiklik göstermektedir. DAÜ'deki yurt ücretleri her yılın Nisan ayında başlayan erken kayıt döneminde en düşük seviyede olmaktadır. Öğrencilerin Yurt kayıtlarını erken kayıt döneminde yapmalarını tavsiye ederiz.

Alfam Öğrenci Yurtları DAU kampüsünün tam merkezinde, fakültelere en yakın olan yurttur. Yurt bünyesinde 12 Farklı oda seçeneği bulunmaktadır. Alfam öğrenci yurtlarında her bütçeye uygun oda seçenekleri mevcuttur. İki kişilik odalarda kişi başı ücret 1 akademik yıl (10 ay) için 2000 dolardan başlayıp 4000 dolara kadar devam etmektedir. Alfam Öğrenci yurtlarının bu yıl hizmete giren binası Alfam Vista KKTC'nin en iyi yurt projesi seçilmiştir.

Paylaş:

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, ikili koltuk, orta sehpa, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

Alfam Dormitories © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Döveç Marketing Team