Yükleniyor..

X

Erken Kayıtlarımız Devam Ediyor

Erken Kayıtlarımız Devam Ediyor

Ikinci dönem kayıtları başladı ve sınırlı sayıda oda kaldı. Bugün yerini garanti altına al!

Daü Yurtları

11 Ekim 2016 - 14:20
Daü Yurtları

Kuzey Kıbrıs’ın tartışmasız en iyi eğitim kurumu olan Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) aynı zamanda muazzam bir kampüse sahiptir. Şehrin merkezinde bulunan kampüs 3000 dönümlük bir alan üzerinde kurulmuştur. Kampüste derslikler, laboratuarlar ve bir çok sosyal aktivite alanı mevcuttur. Bununla birlikte kampüs içerisinde farklı özelliklere sahip öğrenci yurtları da yer almaktadır.

Kampüs içerisinde özel yurtlar, daü yurtları ve kyk yurtları bulunmaktadır. Tüm yurtlar konum, oda özellikleri, sosyal imkanlar ve fiyat açısından farklılık göstermektedir. Alfam Öğrenci Yurtları Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü içerisindeki en iyi konuma sahiptir. Fakülteler ve Derslikler ile yan yana olan Alfam Öğrenci Yurtları öğrencilerin ihtiyacı olabilecek tüm işletmeleri bünyesinde barındırmaktadır. Spor salonu, market, restaurant, kafe, kırtasiye gibi öğrencinin öncelikli ihtiyaçlarına hitap eden işletmeler Alfam Öğrenci Kompleksi içerisinde yer almaktadır. 6 farklı blokta hizmet veren Alfam Öğrenci yurtları kampüsün merkezinde 35 dönümlük bir alan üzerinde kurulmuştur. Yurtta farklı özelliklere sahip, farklı tercihlere hitap eden tek kişilik ve çift kişilik odalar mevcuttur.

Paylaş:

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

Alfam Dormitories © 2024 Tüm Hakları Saklıdır. Alfam bir Döveç Group Kuruluşudur.