Yükleniyor..

X

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Alfam öğrenci yurtlarında erken kayıt dönemi başladı.

Kampanyadan yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Daü Yurtları

11 Ekim 2016 - 14:20
Daü Yurtları

Kuzey Kıbrıs’ın tartışmasız en iyi eğitim kurumu olan Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) aynı zamanda muazzam bir kampüse sahiptir. Şehrin merkezinde bulunan kampüs 3000 dönümlük bir alan üzerinde kurulmuştur. Kampüste derslikler, laboratuarlar ve bir çok sosyal aktivite alanı mevcuttur. Bununla birlikte kampüs içerisinde farklı özelliklere sahip öğrenci yurtları da yer almaktadır.

Kampüs içerisinde özel yurtlar, daü yurtları ve kyk yurtları bulunmaktadır. Tüm yurtlar konum, oda özellikleri, sosyal imkanlar ve fiyat açısından farklılık göstermektedir. Alfam Öğrenci Yurtları Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü içerisindeki en iyi konuma sahiptir. Fakülteler ve Derslikler ile yan yana olan Alfam Öğrenci Yurtları öğrencilerin ihtiyacı olabilecek tüm işletmeleri bünyesinde barındırmaktadır. Spor salonu, market, restaurant, kafe, kırtasiye gibi öğrencinin öncelikli ihtiyaçlarına hitap eden işletmeler Alfam Öğrenci Kompleksi içerisinde yer almaktadır. 6 farklı blokta hizmet veren Alfam Öğrenci yurtları kampüsün merkezinde 35 dönümlük bir alan üzerinde kurulmuştur. Yurtta farklı özelliklere sahip, farklı tercihlere hitap eden tek kişilik ve çift kişilik odalar mevcuttur.

Paylaş:

En Çok Okunan Yazılar

Kıbrısta Üniversiteye Yerleşme
29 Kasım 2022 - 14:53
Kıbrısta Üniversiteye Yerleşme
Gazimağusa Gezilecek Yerler
15 Ağustos 2022 - 15:08
Gazimağusa Gezilecek Yerler
Kıbrıs Öğrenci Yurtları
06 Haziran 2022 - 11:03
Kıbrıs Öğrenci Yurtları
Neden DAÜ'yü Seçmeliyim ?
21 Mayıs 2022 - 08:29
Neden DAÜ'yü Seçmeliyim ?

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, ikili koltuk, orta sehpa, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

alfam logo

Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içinde, dersliklere en yakın konumda bulunan Alfam Öğrenci Yurtları öğrenci odaklı hizmet anlayışı ile, kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri ile korunmaktadır.

Alfam Dormitories © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Döveç Marketing Team