Yükleniyor..

X

Erken Kayıt Dönemi Başlıyor !

Erken Kayıt Dönemi Başlıyor !

Alfam öğrenci yurtlarında erken kayıt dönemi başlıyor.

Kampanyadan yararlanmak için hemen iletişime geçin.

KKTC'nin En İyi Öğrenci Yurdu Alfam Vista

24 Kasım 2016 - 13:02
KKTC

PROPERTYNC 5. KKTC Emlak Sektörü Ödülleri töreni 19 Kasım 2016’da Girne Cratos Premium Otel’de gerçekleştirildi. Propertync dergisi tarafından iki yılda bir gerçekleştirilen ödül töreninde emlak ve inşaat sektörünün en iyileri çeşitli kategorilerde ödüllendirildi.
Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü içerisinde yer alan Alfam Vista Öğrenci Yurdu, En İyi Yurt Projesi Kategorisinde Platin Ödülünü alarak büyük bir başarıya imza attı. Döveç Construction tarafından DAÜ Kampüsünün en iyi konumunda, çok kısa bir süre içerisinde inşaa edilen Alfam Vista, gerek yapısı, gerekse oda özellikleri ile öğrenci yurtları arasında fark yaratıyor. Bu alandaki standartları oldukça yükselten Alfam Yurtları, öğrenci odaklı hizmet anlayışı ve yenilikçi yapısı ile ön plana çıkıyor.

Spor salonu, kafe, teknoloji mağazası, kırtasiye, market, restaurant, basketbol sahası gibi bir çok sosyal olanağı öğrencilere sunan Alfam Vista oda özellikleri ile de göz kamaştırıyor. Ücretsiz 2 MB sınırsız internet bağlantısı olan, tamamı balkonlu odalar, Full hd televizyon, ankastre ocak, mikrodalga fırın, aspiratör, saç kurutma makinası, okuma lambaları gibi bir çok ekstra özellik içeriyor.
Alfam Öğrenci Yurtları Genel Müdürü Orhan Kansu, KKTC’nin En İyi Yurt Projesi “Platin” Ödülünü aldıkları için gururlu olduklarını belirtip, Projenin yapım aşamasında büyük özveri gösteren Döveç Construction çalışanlarına ve Döveç Construction Direktörü Burçin Döveç’e teşekkürlerini iletti. Projenin her aşamasında öğrenci ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduklarını ifade eden Kansu, hizmet kalitesini yükseltmek için yatırımların devam edeceğini vurguladı.

Paylaş:

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, ikili koltuk, orta sehpa, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

Alfam Dormitories © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Döveç Marketing Team