Yükleniyor..

X

Erken Kayıtlarımız Devam Ediyor

Erken Kayıtlarımız Devam Ediyor

Ikinci dönem kayıtları başladı ve sınırlı sayıda oda kaldı. Bugün yerini garanti altına al!

Kıbrıs Gazimağusa Kız & Erkek Öğrenci Yurtları

27 Ocak 2017 - 10:14
Kıbrıs Gazimağusa Kız & Erkek Öğrenci Yurtları

Gazimağusa 1979 Yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin (DAÜ) hayata geçmesi ile birlikte bir öğrenci şehri olmuştur. Şehirde sosyo-kültürel yaşam, iş yerleri, yaşam tarzı üniversiteye göre şekillenmeye başlamıştır. Tabiki öğrenci yurtları da üniversite şehirlerinin vazgeçilmez parçalarından biridir. Üniversitenin zamanla büyümesi ile DAU kampüsü içerisinde ve çevresinde de bir çok kız ve erkek öğrenci yurdu faaliyete geçmiştir. Şu an üniversite kampüsü içerisinde kız ve erkek öğrencilerin konaklayabileceği dau yurtları ve özel yurtlar bulunmaktadır.

Kuzey Kıbrıs’ta öğrenci yurtları genelde aynı bina içerisinde kız ve erkek olmak üzere farklı iki bölümden oluşmaktadır. KKTC Gazimağusa Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü içerisinde bulunan Alfam Öğrenci Yurtları bünyesinde de kız & erkek öğrenci bölümleri mevcuttur. Kampüs içerisinde 6 farklı blokta hizmet veren Alfam Yurtlarında kız ve erkek bölümleri blok bazında ayrılmıştır. Alfam Öğrenci Yurtları’nın tüm blokları DAÜ kampüsü içerisinde, tüm fakültelere en yakın konumda yer almaktadır. Alfam Öğrenci Yurtlarının tüm blokların da kapalı devre kamera sistemi ve kartlı giriş sistemi mevcuttur. Alfam Öğrenci Yurtlarının Kampüs içindeki konumunu Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin İnteraktif Kampüs Haritası’ndan görebilirsiniz. Kampüs haritasına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Link: http://ww1.emu.edu.tr/kampusharitasi?design=empty#b85

Paylaş:

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

Alfam Dormitories © 2024 Tüm Hakları Saklıdır. Alfam bir Döveç Group Kuruluşudur.