Yükleniyor..

X

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Alfam öğrenci yurtlarında erken kayıt dönemi başladı.

Kampanyadan yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Gazimağusa Öğrenci Yurtları

Gazimağusa Öğrenci Yurtları

Bir sahil şehri olan Gazimağusa, Kıbrıs'ın en köklü üniversitesi olan Doğu Akdeniz Üniversitesine de ev sahipliği yapmaktadır. Büyük bir kampüse sahip olan Doğu Akdeniz Üniversitesi zamanla şehrin merkezinin üniversiteye doğru kaymasına sebep olmuştur. Bu hali ile Gazimağusa tam bir üniversite şehridir. Dolayısıyla şehrin bir çok bölümünde öğrenci yurtlarına rastlamak mümkündür.

Fakat öğrenci yurtlarının büyük bölümü kampüs içerisinde yer almaktadır. Kampüs'te DAÜ öğrenci yurtları ve Özel yurtlar bulunmaktadır. Kampüs geniş bir alana sahip olduğu için yurt seçimi yapmadan önce yurtların konumunu görmenizi tavsiye ederim. Ayrıca yurtların konumunu ve dersliklere olan uzaklığını görmek için doğu akdeniz üniversitesi web sitesinden interaktif kampüs haritasına bakabilirsiniz.

Alfam Öğrenci Yurtları, Gazimağusa ve DAÜ Kampüsü'nde en iyi konuma sahip olan özel yurttur. 12 farklı oda seçeneği ile farklı bütçelere ve farklı tercihlere hitap eden Alfam Öğrenci Yurtları tecrübesi, kurumsal yapısı ve sürekli yenilenen yapısı ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bu vizyon doğrultusunda Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsüne kazandırılan Alfam Vista Öğrenci Kompleksi 2016 Eylül ayında hizmete girecektir. DAÜ Yurtlar Bölgesinin çehresini değiştiren Alfam Vista, konumu, kaliteli yapısı, sunduğu sosyal imkanlar ve oda özellikleri ile tartışmasız Gazimağusa'nın ve Doğu Akdeniz Üniversitesinin en iyi yurdu olacaktır.

Paylaş:

En Çok Okunan Yazılar

Kıbrıs Öğrenci Yurtları
06 Haziran 2022 - 11:03
Kıbrıs Öğrenci Yurtları
Neden DAÜ'yü Seçmeliyim ?
21 Mayıs 2022 - 08:29
Neden DAÜ'yü Seçmeliyim ?
DAÜ Yurt Fiyatları Ne Kadar ?
16 Temmuz 2018 - 11:12
DAÜ Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, ikili koltuk, orta sehpa, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

alfam logo

Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içinde, dersliklere en yakın konumda bulunan Alfam Öğrenci Yurtları öğrenci odaklı hizmet anlayışı ile, kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri ile korunmaktadır.

Alfam Dormitories © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Döveç Marketing Team