Yükleniyor..

X

Alfam Öğrenci Yurdu Dönem Kayıtları Devam Ediyor

Alfam Öğrenci Yurdu Dönem Kayıtları Devam Ediyor

Doğu Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Yurtları

25 Temmuz 2017 - 10:43
Doğu Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Yurtları

Doğu Akdeniz Üniversitesi öğrencileri farklı özelliklerde ve farklı bütçelere hitap eden bir çok konaklama seçeneği arasından tercih yapma şansına sahiptir. Gazimağusa şehri ile bütünleşen Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü içinde çok sayıda öğrenci yurdu bulunmaktadır. DAÜ Yurtları, KYK Yurtları ve özel yurtlar kampüs içinde hizmet vermektedir. Üniversiteye ait DAU Öğrenci Yurtları 1,2,3 ve 4 kişilik oda seçenekleri sunmaktadır. KYK yurtlarında konaklamak isteyen öğrencilerin doğrudan e-devlet (https://www.turkiye.gov.tr/kyk-yurt-basvurusu) üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. DAÜ Kampüsü içindeki özel yurtlar hakkında üniversitenin öğrenci yurtları ile ilgili web sitesinden, kataloglardan ya da özel yurtların kendi web sitelerinden yararlanabilirsiniz.

Doğu Akdeniz Üniversitesini kazanan öğrenciler yurt seçimi yaparken oda özelliklerine, yurdun konumuna, sahip olduğu sosyal imkanlara, yurdun öncelikli ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri işletmelere yakınlığına ve yıllık ücretine özellikle dikkat etmelidir. Yurt konumlarını DAÜ interaktif kampüs haritasından kontrol edebilirsiniz (https://ww1.emu.edu.tr/kampusharitasi).Öncelikle kayıt yaptıracağınız yurdun özellikleri ilgili web sitesinden incelemeniz, daha sonra ise yurt yetkilileri ile doğrudan temas sağlayarak detayları öğrenmeniz faydalı olacaktır. Doğu Kadeniz Üniversitesi’ndeki Özel Yurtlara kaydınızı yaptırmak için yurdun hesabına ön ödeme tutarını göndermeniz gerekmektedir. Yurt hesap numaralarını DAÜ’nün web sitesinden ya da yurt yetkililerinden alabilirsiniz.

DAÜ Kampüs haritasından da rahatlıkla anlaşılabileceği gibi Doğu Akdeniz Üniversitesi’ndeki en iyi konuma sahip olan yurt Alfam Öğrenci Yurtları’dır. Geçtiğimiz Yıl En İyi Yurt Projesi ödülünü alan Alfam Öğrenci Yurtları, öğrencilere sunduğu olanaklar ile de ön plana çıkıyor. Yurdun hemen altında 800 m2 fitness center, restaurant, market, kafe, kırtarsiye gibi işletmelerin bulunması öğrencilerin vakit kaybetmeden öncelikli ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine olanak sağlıyor. Alfam Öğrenci yurtları fakültelerin hemen yanında, 6 farklı blokta öğrencilerine hizmet sunmaktadır. 12 farklı oda seçeneği ile farklı bütçelere hitap eden Alfam, öğrencilere farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır. Yurt Ücretleri iki kişilik odalarda kişi başı 2000 ile 3800 USD arasında, tek kişilik odalarda ise 3300 ile 6500 USD arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlar oda özelliklerine, oda büyüklüğüne, bina yaşına ve oda envanterlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi alabilmek için Alfam Öğrenci Yurtları Yetkililerine günün her saatinde +905488370015 numaralı telefondan arayarak ya da aynı numara üzerinden whatsapp, viber, telegram gibi iletişim araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alfam Öğrenci Yurtlarının resmi facebook hesabından mesaj gönderebilirsiniz (https://www.facebook.com/alfam.dormitories).

Paylaş:

En Çok Okunan Yazılar

Gazimağusa öğrenci yurtları
17 Ocak 2023 - 15:48
Gazimağusa öğrenci yurtları
Kıbrıs ve Eğitim
12 Aralık 2022 - 11:40
Kıbrıs ve Eğitim
Kıbrısta Üniversiteye Yerleşme
29 Kasım 2022 - 14:53
Kıbrısta Üniversiteye Yerleşme
Gazimağusa Gezilecek Yerler
15 Ağustos 2022 - 15:08
Gazimağusa Gezilecek Yerler

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, ikili koltuk, orta sehpa, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

alfam logo

Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içinde, dersliklere en yakın konumda bulunan Alfam Öğrenci Yurtları öğrenci odaklı hizmet anlayışı ile, kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri ile korunmaktadır.

Alfam Dormitories © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Döveç Marketing Team