Yükleniyor..

X

Erken Kayıt Dönemi Başlıyor !

Erken Kayıt Dönemi Başlıyor !

Alfam öğrenci yurtlarında erken kayıt dönemi başlıyor.

Kampanyadan yararlanmak için hemen iletişime geçin.

DAÜ'den Online Ödeme Kolaylığı

09 Nisan 2016 - 12:57
DAÜ

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) öğrencilerine harçlarını ödeme kolaylığı sağlıyor. Koop Merkez Bankası ve Türkiye İş Bankası ile gerçekleşen anlaşma doğrultusunda sanal pos ortamında öğrenciler harçlarının ödemesini yapabilecek.

Öğrenciler üniversitenin epay.emu.edu.tr sayfasından mevcut kredi kartları ile harçlarını kolaylıkla evlerinden ödeyebilecekler. Uygulama ilk olarak Mart ayı itibariyle yeni kayıt yapan KKTC ve TC vatandaşı dışındaki öğrencilerin kullanımına açılmıştır. Söz konusu uygulama ile özellikle yurtdışından KKTC’ye yapılan para transferinde yaşanan sıkıntıyı ortadan kaldırma amaçlanıyor. DAÜ Bilgi İşlem Merkezi Müdürlüğü tüm DAÜ’lü öğrencilerin kullanımına bu sistemi sunmak için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Uygulama 2016 – 2017 Akademik Yılı başlangıcı ile tüm DAÜ’lü öğrencilerin kullanımına sunulacak ve bu kolaylıktan faydalanmaları sağlanacak.

Paylaş:

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, ikili koltuk, orta sehpa, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

Alfam Dormitories © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Döveç Marketing Team