Yükleniyor..

X

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Alfam öğrenci yurtlarında erken kayıt dönemi başladı.

Kampanyadan yararlanmak için hemen iletişime geçin.

DAÜ'den Online Ödeme Kolaylığı

09 Nisan 2016 - 12:57
DAÜ

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) öğrencilerine harçlarını ödeme kolaylığı sağlıyor. Koop Merkez Bankası ve Türkiye İş Bankası ile gerçekleşen anlaşma doğrultusunda sanal pos ortamında öğrenciler harçlarının ödemesini yapabilecek.

Öğrenciler üniversitenin epay.emu.edu.tr sayfasından mevcut kredi kartları ile harçlarını kolaylıkla evlerinden ödeyebilecekler. Uygulama ilk olarak Mart ayı itibariyle yeni kayıt yapan KKTC ve TC vatandaşı dışındaki öğrencilerin kullanımına açılmıştır. Söz konusu uygulama ile özellikle yurtdışından KKTC’ye yapılan para transferinde yaşanan sıkıntıyı ortadan kaldırma amaçlanıyor. DAÜ Bilgi İşlem Merkezi Müdürlüğü tüm DAÜ’lü öğrencilerin kullanımına bu sistemi sunmak için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Uygulama 2016 – 2017 Akademik Yılı başlangıcı ile tüm DAÜ’lü öğrencilerin kullanımına sunulacak ve bu kolaylıktan faydalanmaları sağlanacak.

Paylaş:

En Çok Okunan Yazılar

Kıbrısta Üniversiteye Yerleşme
29 Kasım 2022 - 14:53
Kıbrısta Üniversiteye Yerleşme
Gazimağusa Gezilecek Yerler
15 Ağustos 2022 - 15:08
Gazimağusa Gezilecek Yerler
Kıbrıs Öğrenci Yurtları
06 Haziran 2022 - 11:03
Kıbrıs Öğrenci Yurtları
Neden DAÜ'yü Seçmeliyim ?
21 Mayıs 2022 - 08:29
Neden DAÜ'yü Seçmeliyim ?

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, ikili koltuk, orta sehpa, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

alfam logo

Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içinde, dersliklere en yakın konumda bulunan Alfam Öğrenci Yurtları öğrenci odaklı hizmet anlayışı ile, kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri ile korunmaktadır.

Alfam Dormitories © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Döveç Marketing Team