Yükleniyor..

X

Erken Kayıtlarımız Devam Ediyor

Erken Kayıtlarımız Devam Ediyor

Ikinci dönem kayıtları başladı ve sınırlı sayıda oda kaldı. Bugün yerini garanti altına al!

Daü Yurtlarına Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

12 Temmuz 2017 - 13:08
Daü Yurtlarına Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Öğrenciniz Doğu Akdeniz Üniversitesini kazandı, peki nerede kalacak?

Sınav sonuçları açıklandıktan sonra hemen hemen tüm ailelerin aklına gelen ilk soru öğrencilerin konaklama ihtiyaçları oluyor. Özellikle öğrencinin ilk yıllarını öğrenci yurtlarında geçirmesi adaptasyon sürecini kolaylaştırmak adına en iyi tercih olarak karşımıza çıkıyor. Öğrenci kalacağı yurda karar verirken yurt özelliklerine, yurdun konumuna, hizmet kalitesine ve ekonomik durumuna göre karar vermelidir. Öğrencilerin özellikle ilk yıllarında kampüs içinde, bölümlerine ve dersliklere yakın bir yurt seçmeleri avantaj sağlamaktadır.

Doğu Akdeniz Üniversitesini kazanan öğrenciler yurt seçimi yapmak için üniversite yurtlarını gerek daü’nün ilgili web sayfasından, gerekse özel yurtların kendi web sitelerinden inceleyebilmektedir. Üniversite yurtlarının konumlarını Doğu Akdeniz Üniversitesi web sitesinde bulunan interaktif kampüs haritası üzerinden inceleyebilirsiniz. İnceleme yaptıktan sonra yurt sorumlusu ile telefonla irtibat sağlayıp detaylar hakkında bilgi almak gerekmektedir.

Alfam Öğrenci Yurtları DAÜ Kampüsünün en iyi konumunda, dersliklere ve öğrencilerin ihtiyacı olabilecek tüm imkanlara en yakın mesafedeki yurttur. Başka bir deyişle Alfam Öğrenci Yurtları DAU Kampüsünün merkezindedir. Gazimağusa ve Doğu Akdeniz Üniversitesinin ilk Özel Yurdu Alfam tarafından 2016 yılında hizmete açılan Alfam Vista yurdu yılın en iyi yurt projesi ödülünü almıştır. Alfam öğrenci yurtlarında her bütçeye uygun farklı oda seçenekleri bulunmaktadır. Oda resimlerini ve özelliklerini www.alfamcyprus.com adresinden inceleyebilirsiniz. Daha sonra günün her saati Alfam Yetkililerine sosyal medya hesaplarından, whatsapp, viber gibi mobil uygulamalardan ya da telefonla arayarak +905488370015 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz. Gazimağusa Doğu Akdeniz Üniversitesi içindeki en iyi öğrenci yurdu olan Alfam Öğrenci Yurtlarında kalacağınız odaya karar verdikten sonra ön ödeme yaparak rezervasyonunuzu kesinleştirebilirsiniz. Ödeme yapılacak hesap numaraları ve günlük dolar kurunu öğrenmek için yurt yetkilisi ile irtibata geçebilirsiniz. DAÜ içindeki tüm özel yurtlar para birimi olarak Amerikan Doları kullanmaktadır. Dolar kuru olarak günlük KKTC Merkez Bankası dolar kuru baz alınmaktadır. Alfam Öğrenci yurtlarında ön ödeme ücreti tüm oda çeşitleri için 1000 USD’dir ve depozito alınmamaktadır.

Paylaş:

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

Alfam Dormitories © 2024 Tüm Hakları Saklıdır. Alfam bir Döveç Group Kuruluşudur.