Yükleniyor..

X

Alfam Öğrenci Yurdu Dönem Kayıtları Devam Ediyor

Alfam Öğrenci Yurdu Dönem Kayıtları Devam Ediyor

DAÜ Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

16 Temmuz 2018 - 11:12
DAÜ Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

Doğu Akdeniz Üniversitesi KKTC’nin ilk devlet üniversitesidir. DAÜ Gazimağusa şehir merkezinde yer almaktadır. Ada’nın en güzel kampüsüne sahip üniversitede bir çok yurt bulunmaktadır. Üniversite yurtları ve üniversiteye bağlı özel yurtlar öğrencilere hizmet vermektedir. Öğrenciler genellikle ilk yıllarda yurtta kalmayı tercih etmektedir. Tabi ki yeni öğrenciler için en çok merak edilen sorulardan biri DAÜ Yurt Fiyatları Ne Kadar ? Olarak karşımıza çıkmaktadır.

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Konaklama Giderleri

Gazimağusa’da bulunan öğrenci yurtlarında fiyatlar yurdun konumuna, büyüklüğüne ve verilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Yurt fiyatına ek olarak bazı öğrenci yurtları depozito talep etmektedir. Bir çok yurt seçeneği olduğu için öğrencilerin bütçelerine uygun yurt bulabilmeleri mümkündür. Öğrenciler yurt seçmeden önce bütçe aralıklarını ve oda tipi tercihlerine karar vermelidir. DAÜ’de bulunan özel yurtlar tek ve çift kişilik oda seçeneklerine sahiptir. İki kişilik odalarda kalacak öğrencilerin oda arkadaşları demografik bilgilerine göre yurt tarafından eşleştirilebildiği gibi öğrenci oda arkadaşını kendisi de seçebilmektedir. Özel yurtlarda fiyatlara yemek giderleri dahil değildir. Öğrenciler yeme ihtiyaçlarını çevredeki restoranlardan giderebildiği gibi, odalarında yada ortak mutfak alanlarında kendi yemeklerini hazırlayabilmektedirler.

DAÜ Yurt Ücretleri

Alfam Öğrenci Yurtları Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin en iyi konumunda ve dersliklere en yakın yurttur. Kampüsün merkezinde yer alan Alfam, 6 farklı blokta 12 çeşit tek ve çift kişilik oda tipi ile öğrencilere hizmet vermektedir. Farklı oda tiplerine sahip olması nedeni ile Alfam Öğrenci Yurtları Her Bütçeye Hitap etmektedir. Alfam Öğrenci Yurtlarında tek kişilik oda fiyatları 3300 Dolar’dan, çift kişilik odada kişi başı konaklama tutarları ise 1900 Dolar’dan başlamaktadır. Diğer oda tipleri ve DAÜ Yurt Fiyatları Ne Kadar konusunda detaylı bilgi için sizde +905488370015 numaralı kayıt danışma hattını arayabilir yada mesaj atabilirsiniz. Alfam Öğrenci Yurtları bütçenize en uygun seçeneği en iyi konumda bulabileceğiniz DAÜ’nin ilk özel yurdudur.

Paylaş:

En Çok Okunan Yazılar

Gazimağusa öğrenci yurtları
17 Ocak 2023 - 15:48
Gazimağusa öğrenci yurtları
Kıbrıs ve Eğitim
12 Aralık 2022 - 11:40
Kıbrıs ve Eğitim
Kıbrısta Üniversiteye Yerleşme
29 Kasım 2022 - 14:53
Kıbrısta Üniversiteye Yerleşme
Gazimağusa Gezilecek Yerler
15 Ağustos 2022 - 15:08
Gazimağusa Gezilecek Yerler

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, ikili koltuk, orta sehpa, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

alfam logo

Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içinde, dersliklere en yakın konumda bulunan Alfam Öğrenci Yurtları öğrenci odaklı hizmet anlayışı ile, kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri ile korunmaktadır.

Alfam Dormitories © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Döveç Marketing Team