Yükleniyor..

X

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Alfam öğrenci yurtlarında erken kayıt dönemi başladı.

Kampanyadan yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Daü Öğrenci Yurtları

Daü Öğrenci Yurtları

Kuzey Kıbrısı’ın en köklü üniversitesi olan Doğu Akdeniz Üniversitesi bir sahil kenti olan Gazimağusa’da yer almaktadır. Bir kampüs üniversitesi olan DAÜ, şehrin tam merkezinde, şehir ile iç içe olmasıyla diğer üniversitelerden farklıdır. Kampüs içinde büyük bir alan öğrenci yurtlarına ayrılmıştır. Yurtlar bölgesinde farklı özelliklerde üniversite yurtları ve özel yurtlar yer almaktadır.

Alfam Öğrenci yurtları DAÜ Kampüsü içerisinde en iyi konuma sahip olan yurttur. Fakülte ve dersliklerin hemen yanında yer alan Alfam Öğrenci Yurtları 6 farklı blokta hizmet vermektedir. 12 farklı oda seçeneği ile her bütçeye hitap etmektedir. Alfam öğrenci yurtları kurumsal bir yapıda hizmet vermektedir. Bir Döveç Grup işletmesi olan Alfam, öğrenci odaklı hizmet anlayışı ve yıllara dayanan tecrübesi ile DAÜ öğrencilerine hizmet vermektedir. Alfam Öğrenci Yurtlarının 2016 yılında hizmete giren 400 Yatak kapasiteli yeni yurdu Alfam Vista “En İyi Yurt Projesi” ödülünü almıştır. DAÜ Öğrenci Yurtları arasında en iyi konuma ve en fazla seçeneğe sahip olan Alfam, sürekli kendisini yenileyerek en iyi hizmeti sunmaktadır. Alfam Öğrenci Yurtları bünyesinde öğrencilerin yoğun olarak ihtiyaç duyduğu bir çok işletmeyide barındırmaktadır. Cafe, restaurant, kırtarsiye, fitness center ve teknolojisi mağazası Alfam Vista yurdunda hizmet vermektedir.

Paylaş:

En Çok Okunan Yazılar

Kıbrıs Öğrenci Yurtları
06 Haziran 2022 - 11:03
Kıbrıs Öğrenci Yurtları
Neden DAÜ'yü Seçmeliyim ?
21 Mayıs 2022 - 08:29
Neden DAÜ'yü Seçmeliyim ?
DAÜ Yurt Fiyatları Ne Kadar ?
16 Temmuz 2018 - 11:12
DAÜ Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, ikili koltuk, orta sehpa, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

alfam logo

Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içinde, dersliklere en yakın konumda bulunan Alfam Öğrenci Yurtları öğrenci odaklı hizmet anlayışı ile, kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri ile korunmaktadır.

Alfam Dormitories © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Döveç Marketing Team