Yükleniyor..

X

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Alfam öğrenci yurtlarında erken kayıt dönemi başladı.

Kampanyadan yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Alfam Sürprizlere Devam Ediyor

Alfam Sürprizlere Devam Ediyor

Alfam Öğrenci Yurtları Öğrenci odaklı hizmet anlayışına devam ediyor. 2016-2017 Öğretim yılında hizmete girecek olan Alfam Vista bünyesinde 800 m2 Kapalı alana sahip bir Fitness-Center da bulunacaktır.

Doğu Akdeniz Üniversitesi-Yurtlar bölgesinde eksikliği hissedilen Fitness-Center ihtiyacı Alfam Vista'nın açılışı ile giderilecektir. Açılacak Spor Salonu Döveç Fitness Center Campus şubesi olarak hizmet verecektir. 2015 yılında faaliyete geçen Döveç Fitness Center, Döveç Grup başarılarından biri olup açıldığı günden itibaren hızla yükseliş göstermiş ve göstemekte olan, sporun her alanından yararlanabileceğiniz, profesyonel hocaları ile doğru ve sağlıklı bir yaşamda emin adımlarla ilerleyebilmeniz adına sizler için hizmet vermeye devam ediyor.
Eylül 2016'da hizmete girmesi beklenen Döveç Fitness Center Campus'te öğrenciler alanında uzman hocalardan yardım alarak, insan vücuduna uygun egzersizler yapabilecek ve sağlıklı yaşamın bütün inceliklerini öğrenebileceklerdir.

Paylaş:

En Çok Okunan Yazılar

Kıbrıs Öğrenci Yurtları
06 Haziran 2022 - 11:03
Kıbrıs Öğrenci Yurtları
Neden DAÜ'yü Seçmeliyim ?
21 Mayıs 2022 - 08:29
Neden DAÜ'yü Seçmeliyim ?
DAÜ Yurt Fiyatları Ne Kadar ?
16 Temmuz 2018 - 11:12
DAÜ Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, ikili koltuk, orta sehpa, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

alfam logo

Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içinde, dersliklere en yakın konumda bulunan Alfam Öğrenci Yurtları öğrenci odaklı hizmet anlayışı ile, kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri ile korunmaktadır.

Alfam Dormitories © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Döveç Marketing Team