Yükleniyor..

X

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Erken Kayıt Dönemi Başladı !

Alfam öğrenci yurtlarında erken kayıt dönemi başladı.

Kampanyadan yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Alfam Öğrenci Yurtların'dan Konaklama Bursları

Alfam Öğrenci Yurtların

Alfam Öğrenci Yurtları, Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsünde inşaa edilen Alfam Vista’nın tanıtım çalışmaları kapsamında toplamda 13 öğrenciye %50 konaklama bursu sağlıyor. Rezidans konseptinde, “Manzara Temalı” olarak hazırlanan Alfam Vista, konumu ve öğrencilere sunduğu olanaklar ile ön plana çıkıyor.

TC, KKTC, Iran, Nijerya, Ürdün, Suriye gibi Doğu Akdeniz Üniversitesinde Yoğunlukta olan, farklı ülkelerden ihtiyaç Sahibi 10 öğrenciye verilecek konaklama bursları, ilgili ülkelerin Öğrenci Toplulukları tarafından belirlenecektir. Verilecek burslar öğrencinin derslerinde başarılı olması şartı ile mezun olana kadar devam edecektir. Ayrıca Alfam Öğrenci Yurtları Erken Kayıt Dönemi süresince kayıt yaptıran öğrenciler arasından çekilişle belirlenecek 3 kişiye de %50 indirim imkanı sağlayacaktır. Öğrenci odaklı hizmet anlayışını misyon olarak benimseyen, Alfam Öğrenci Yutları Genel Müdürü Orhan Kansu Alfam Vista ile hizmet kalitesinin artacağını ve kampüse kazandırılacak sosyal imkanlardan tüm öğrencilerin faydalanabileceğini belirtip, ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımların devam edeceğini vurgulamıştır.

Paylaş:

En Çok Okunan Yazılar

Kıbrıs Öğrenci Yurtları
06 Haziran 2022 - 11:03
Kıbrıs Öğrenci Yurtları
Neden DAÜ'yü Seçmeliyim ?
21 Mayıs 2022 - 08:29
Neden DAÜ'yü Seçmeliyim ?
DAÜ Yurt Fiyatları Ne Kadar ?
16 Temmuz 2018 - 11:12
DAÜ Yurt Fiyatları Ne Kadar ?

NEDEN ALFAM ?

Modern çizgisi ve son teknoloji altyapısıyla tasarlanmış bir öğrenci kompleksi

Ana kampüste bulunan yurdumuz, tüm fakültelere yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca tüm odalarımızda mutfak, wc-banyo, buzdolabı, ikili koltuk, orta sehpa, led tv, uydu sistemi ve klima mevcuttur.

alfam logo

Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içinde, dersliklere en yakın konumda bulunan Alfam Öğrenci Yurtları öğrenci odaklı hizmet anlayışı ile, kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri ile korunmaktadır.

Alfam Dormitories © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Döveç Marketing Team